Op en rond het Gooimeer 2018


Programma WSV Almere-haven:     Avondcompetitie: 19 en 24 april, 3, 8 en 31 mei, 14 en 28 juni, 13 juli       |      Tocht naar Spakenburg 10 mei     |     Gooimeer Cup 16 mei     |     Wedstrijden rond de boeien samen met Huizen 22 mei, 5 en 19 juni en 3 juli     |     Eenzame Noord Race: 8-9 juni     |     Nachtwedstrijd: 21 juli     |     Zomer Avond Competitie: 24 juli, 2, 7 en 16 aug.     |     Na Zomer Avond Competitie: 21 en 30 aug., 4, 13, 18 en 28 sept.     |     Tocht naar Harderwijk: 22 en 23 sept.     |     Pinquin Cup: 7, 14 en 21 okt.     |     4 uurs van Almere: 28 okt.     |     Rondje Pampus: 4 nov.     |                                                                                                                                                                                                     Programma R&ZV Naarden:     |     Openingstocht en Waterunie 29 en 30 april     |     WAC: alle woensdagen van 11 april t/m september    |     Rondje Noord Holland 9 t/m 13 mei      |     Gooimeer Cup 16 mei     |     Engelandtocht:  18 t/m 27 mei     |     Pampus Regatta: 8 en 9 sept.     |                                                                                                                                                                                                        Programma WSV AVOH:         |     Zomeravond wedstrijden SW: 8, 22 en 29 mei, 5, 12, 19 en 26 juni, 3, 10 en 17 juli, 28 aug., 4 en 11 sept.     |     Zomeravond wedstrijden R&P: 8 en 22 mei, 5, 12, 19 en 26 juni, 3, 10 en 17 juli, 28 aug, 4 en 11 sept.     |     Gooimeer Cup: 16 mei     |     Nek aan Nek Race: 1 en 2 sept.     |     Jan Luyendijk Memorial Race: 18-22 sept.     |     Snert Race: 13 okt.     |                                                                                                                                                                                                             Programma WSV Gooierhaven:     |     Zomeravond wedstrijden SW: 8, 22 en 29 mei, 5, 12, 19 en 26 juni, 3, 10 en 17 juli, 28 aug., 4 en 11 sept.     |     Zomeravond wedstrijden R&P: 8 en 22 mei, 5, 12, 19 en 26 juni, 3, 10 en 17 juli, 28 aug, 4 en 11 sept.     |     Gooimeer Cup: 16 mei     |     Nek aan Nek Race: 1 en 2 sept.     |     Jan Luyendijk Memorial Race: 18-22 sept.     |     Snert Race: 13 okt.     |                                                                                                                                                                                                             Programma WSV Flevomare:     |     Woensdag Avond Wedstrijden: 11 april t/m 5 sept.     |     Almere Regatta: 2 en 3 juni     |     4 uurs van Flevomare: ???     |     Pampus Regatta: 8 en 9 sept.     |     Winterwedstrijden worden om de week op zondagmiddag gevaren     |                                                                                                                                                                                                        Programma WSV De Eendracht:     |     Zomeravond wedstrijden SW: 25 april, t/m     |     Zomeravond wedstrijden DARP: 17 april t/m 17 juli en 21 aug. t/m 6 okt.     |     Tappas Race: 5 mei     |     Zuidwal: 11-12 mei     |     Herfst Race: 6 okt.     |     Mossel Race: 20 okt.     |                                                                                                                                                                                                            |         Overige Wedstrijden:     |     Eredivisie Zeilen: 13 t/m 15 april (Almere Weerwater), 8 t/m 10 juni (Roermond), 6 t/m 8 juli (Aalsmeer), 7 t/m 9 sept. (Lelystad), 5 t/m 7 okt. Veere     |     Y-Toren Race: 11 mei     |     Almere Regatta: 2 - 3 juni     |     Blue Water App Regatta: 16 - 17 juni     |     Nek aan Nek Race: 1 - 2 sept.     |     Pampus Regatta: 8 - 9 sept.     |                                                                                                                                                                                                            |        

Almere-Haven

Programma WSV Almere-Haven

Nacht van de Jeugd

Jeugdzeilen

Inschrijven Avondcompetitie

Avondcompetitie




Tocht naar Spakenburg

Gooimeer Cup


Wedstrijd rond de boeien.

Eenzame Noord Race

Nachtwedstrijd

Zomeravond Competitie

Na-Zomeravond Competitie


Tocht naar Harderwijk

Pinquin Cup

4 uurs van Almere

Rondje Pampus

19 mei

2, 16, 30 juni, 14 en 28 juli, 1, 15 en 29 sept.

10 april

19, 24 april,

  3,   8, en 31 mei,
14, 28 juni,
13 juli  
(let op: dit is een vrijdag)

10 mei

16 mei
samen met R&VZ Naarden, WSV AVOH en WSV Gooierhaven).

22 mei, 5, 19 juni en 3 juli

 8 -9 juni

21 juli

24 juli, 2, 7, 16 aug.

21, 30 aug, 4, 13, 18 en 28 sep.
(let op 28 sep is een vrijdag)


22 en 23 sep.

 7, 14, 21 okt.

28 okt.

  4 nov.



Naarden Vesting

Programma R&ZV Naarden

Jeugdzeilen
 
 
 
 
   
Openingstocht en Waterunie

Woensdagavond Competitie (WAC)

Rondje Noord Holland

Engelandtocht

Pampus Regatta


27 mei,
  3, 10, 17 en 24 juni,
  1, 8 en 15 juli,
  2, 9, 16, 23 en 30 sep.
23 sep. Harington en BBQ

29 en 30 april

Alle woensdagen tussen 11 april en september

 
  9 t/m 13 mei

18 t/m 27 mei

  8 en 9 sept.





Programma WSV AVOH

Zomeravondwedstrijden SW



Zomeravondwedstrijden R&P



Gooimeer Cup

Nek aan Nek race/Toertocht

Jan Luyendijk Memorial race

Snertrace

  8, 22 en 29 mei, 5, 12, 19 en 26 juni,
  3, 10 en 17 juli, 28 aug.,
  4 en 11 sept.

  8, 22 en 29 mei,  5, 12, 19 en 26 juni,
  3, 10 en 17 juli, 28 aug.,
  4 en 11 sept.

16 mei


  1 en  2 sept.

18-22 sept.

13 okt.




Programma WSV Gooierhaven

Zomeravondwedstrijden SW



Zomeravondwedstrijden R&P



Gooimeer Cup

Nek aan Nek race/Toertocht

Jan Luyendijk Memorial race

Snertrace

  8, 22 en 29 mei, 5, 12, 19 en 26 juni,
  3, 10 en 17 juli, 28 aug.
  4 en 11 sept.

  8, 22 en 29 mei,  5, 12, 19 en 26 juni,
  3, 10 en 17 juli, 28 aug.
  4 en 11 sept.

16 mei


  1 en  2 sept.

18-22 sept.

13 okt.




Programma WSV Flevomare

Almere Regatta

Woensdagavond wedstrijden


Winterwedstrijden

4 uurs van Flevomare

Pampus Regatta

  2 en 3 juni

11 april t/m 5 sept.,

 Worden om de week op zondagmiddag gevaren.

 ???

   8 en 9 sept.




Programma WSV de Eendracht

DARP competitie wedstrijden

Avondcompetitie SW

Tappasrace

Zuidwal

Herfstace

Mosselrace

Zaterdagmiddag wedstrijden

17 april t/m 17 juli en 21 aug. t/m 6 okt.

25 april t/m

  5 mei

11-12 mei

  6 okt.

20 okt.

29 sept. t/m 17 nov.



Aan deze pagina kunnen geen rechten worden ontleend.