200 mijls Solo 2009
 
30 september - 4 oktober

aantal deelnemers   


ingeschreven:        87

gestart:                   81

gefinished:             75

Een singlehanded prestatietocht met wedstrijdelement die zich afspeelt in een scenario van Markermeer, IJsselmeer, Waddenzee en de Noordzee met start en finish in Muiden.

 
Ingeschreven deelnemers:

Fred Avezaat
Fred van Beers
Eric van de Berg
Adriaan van Berkel
Bas Bijker
Ed Bijnsdorp
Age van der Bles
Joop ten Bokkel
Eric ten Bos
Gerben Bos
Geert Bosch
Marc Bouvet
Frits Brattinga
Ron Bree
Jaap Broer
Albert Broshuis
Jan de Bruin
Henk Bulthuis
Sjouke Bos
Michel Capel
Laura Captein
Hans Colenbrander
Jan Kees Corts
Jacco Cossee
Danker Daamen
Gillis van Delft
Bert Jan van Delft
Bart Desaunois
S.Th. van Doorn
Henk Euverman
Dik Geurts
Jim Heilijgers
Vincent Hesslink
Henk van der Heuvel
Theo Hin
Jaap Homan
Levien Hotting
Jurgen Huizinga
Harry Immink
Petra de Jong
Rindert de Jong
Marinus de Jonge
Tjepko van Keimpema
Maarten Keja
Ronald Kiel
Fred Knitel
Peter Knüppel
Gert Jan Koele
Richard van Leeuwen
Peter Müller
Paul Nieuwenhuis
Peer van Oosterhout
Erik Opmeer
Dennis Oudkerk Pool
Jeroen Paardekoper
Barend Peters
Arie Petrus
Hans Pietersma
Henjo Ruiter
Maarten Russchen
Pim Schulp
Martin Selles
Jim van Slooten
Jan Smink
Bart Smulders
Erik Staal
John van der Starre
Herman Tieman
Fokke van der Valk
Jos Valkering
Anjo Veerman
Rob Vis
Harry Vogel
Roemer de Vos
Cees Vos
Nils Wassenaar
Eric Jan Wiebenga
Klaas Wiersma
Rudolf Willingen
Robert Wit
Arjen van Zuydam
Bauke Yntema
Scheepsnaam:

Sun Dance Kid
Jamsession
Cygne
Mallemok
David Dale
Nimby
Foddebosk
Vuurflits
Dondersteen
Jetstream
Swell
Maracuja
Lady A
Espiritu
Di Vagi
Scheerling
EscXape
ChilOut
Moshulu
Alabama Queen
Zara
Hebbus
Jean Dix
Seaporting
Optima
Lightning
Utopia
J-Action
Stinkfoot
Cygnus
Bandos
Scheepsrecht
Muckle Flugga
Vitalis
Obelix
Almare
La Luna
Scylla
Banzare
Windveer
Reflex
Papillon
Therapy
Whisper
Wairua
Suntiki
Yoho
Pantera
DreamMachine
Cassiopeia
Balance
Ilios
Svala
Zoë
Spirit Juweel
Layam
Adventure
Francis
Cras fuctum est
Home of the Jazz
NKE.Nu
Kim
Firestorm
Nicky Deux
Bondi II
Liberty
FRD-Expirience
Ando
Douwe Dabbert
Viento
Aurum
Goudvis
Tzigane
Fast Fox
HoutNsteen
Kick
Indra
Ratio Electric
First Passion
Nausikaa
Majic Potion
Catootje
Scheepstype:

Optima 830
J 122
Dehler 34
S-Spant Staal
Dehler 31
Hanse 342
Spirit 32
Grand Suprise
Comfortina 35
X-35
Dufour 4800
Jeanneau
Zilvermeeuw
Adams 44
Waarschip 725
Winner 950
X 332
J 109
Winner 950
Freedom 44
Etap 30i
Waarschip 1/4 T
First 305
X-99
Optima 92
Waarschip 1010
Waarschip 1220
J 109
J 92
v.d. Stadt 34
F 110
Bavaria 410
Pogo 850
vd Stadt 30
X 362
Spirit 32
Kieviet 820
Scyth
Banner 41
Winner 950
Westerly GK29
Southerly 115 v3
Beneteau Oceanis 311
Beneteau First 31.7
Najade 900 DL
Dehler 39
Dehler 41DS
Dehler 39SQ
J 105
Vision 32
Beneteau First 27
Rush Regate
Waarschip 900
Bavaria 34
Spirit 32
First 35
First 285
Carena 36
Albin Ballad
VQ 32
X 312
Bashford 36
J 109
Dufour 4800
Compromis 888
Victoire 1044
J 109
Spirit 32
Dutch Dandy Mk4
Elan 31
Dehler 39CWS
Waarschip 1010
X-99
X-35
Waarschip 725
Agoni Bonita 767
van Wiele 11.10
Pogo 40
First Class 8
Beneteau Oceanis 411
J 105
Winner 950
Thuishaven:

Strand Horst

Langweer
Medemblik

Monnickendam
Lemmer
IJmuiden

Medemblik
Maarssen

Sneek
Den Helder
Sneek
Ketelhaven
Scheveningen
Lelystad
Terhorne
Wormerveer

Huizen
Huizen
Lelystad

Kats
Kats
Enkhuizen

Ketelhaven
Herkingen

Naarden
Ermelo
Hoorn
Durgendam

Kampen
Durgendam
Stellendam

Lelystad


Muiderzand
Block van Kuffler


Muiderzand
Huizen

Workum
Blocq van Kuffler
Muiderzand

Muiden
Almere-Haven
Kampen
Medemblik


Block van Kuffler

Muiden
Huizen
Enkhuizen
Scheveningen


Akersloot


Blocq van Kuffler
Lemmer
Huizen

Zaandam

Noordschans
Lelystad

Workum

Klik voor uitvoerige informatie op de onderstaand logo.