200 mijls Solo 2008
 
1 oktober - 5 oktober

aantal deelnemers   


ingeschreven:        88

gestart:                   0

gefinished:             0

Een singlehanded prestatietocht met wedstrijdelement die zich afspeelt in een scenario van Markermeer, IJsselmeer, Waddenzee en de Noordzee met start en finish in Muiden.

 
Ingeschreven deelnemers:

Jacqueline van Amstel
Fred Avezaat
Piet Bakker
Frits Bartels
Onno Benink
Eril van den Berg
Ed Bijnsdorp
Age van der Bles
Joop ten Bokkel
Bart Boosman
Gerben Bos
Geert Bosch
Frits Brattinga
Ron Bree
Jaap Broer
Albert Broshuis
Albert de Brouwer
Jan de Bruin
Henk Bulthuis
Sjouke Bos
Michel Capel
Hans Colenbrander
Jan Kees Corts
Jacco Cossee
Joop Croonen
Gillis van Delft
Bert Jan van Delft
Bart Desaunois
Peter van den Driesche
Henk Euverman
Jos Fischer
Dik Geurts
Paul Heijmerink
Henk van der Heuvel
Theo Hin
Jaap Homan
Jaap Houbolt
Frans Hoving
Bertus Huiskes
Jurgen Huizinga
Harry Immink
Petra de Jong
Marinus de Jonge
Dirk Jan Kann
Ronald Kiel
Fred Knitel
Ger Jan Kos
Siebe Kuipers
Richard van Leeuwen
Fred Licht
Otto Maitimu
Guus Milani
Cok Mooij
Arie Nauta
Peer van Oosterhout
Erik Opmeer
Jeroen Paardekooper
Paul Peggs
Barend Peters
Arie Petrus
Hans Pietersma
Govert Ramselaar
Andre Rijnbeek
Henjo Ruiter
Ton van Rijswijk
Peter van der Schaaf
Fred Schoonbergen
Hielco Schootstra
Paul Schrier
Donald van Schuppen
Gerrit Schuur
Martin Selles
Jan Smink
Bart Smulders
Erik Staal
John van der Starre
Anthonius van Tunen
Jos Valkering
Cees Vos
Roemer de Vos
Egbert van der Waal
Jon van der Weide
Eric Jan Wiebenga
Jaap Wientjes
Rudolf Willingen
Robert Wit
Ids Witteveen
Bauke Yntema
Scheepsnaam:

Xinia
Sun Dance Kid
Balder
Anne Sophie
Exuperantia
Waterkampioen
Nimby
Foddebosk
Vuurflits
De Franschman
Jetstream
Swell
Lady A
Serenity
Di Vagi
Scheerling
't Waere Hout
EsXape
ChilOut
Moshulu
Alabama Queen
Hebbus
Jean Dix
Seaporting
Wattayah
Lightning
Utopia
J-Action
Vagebond
Cygnus
Joshua
?
Sail Away
Vitalis
Obelix
Almare
Sea King
Iquana
Queen B
Scylla
Banzare
Windveer
Papillon
Cirsium
Wairua
Suntiki
Obsession
Franky
DreamMachine
Theodorus
Content
Wigulida
Battobo 3
Virago
Ilios
Svala
Spiritjuweel
Audacious
Layam
Adventure
Francis
Saffier
On-Rust
Cras fuctum est
Meridian
Jager
Frihet
Willow
Ellship
Fekke
Myrlette
Kim
Nicky Deux
Bondi II
Liberty
FRD-Expirience
Hestia
Viento
HoutNsteen
Firstigo
C 10.40
Silent Lucidity
Indra
Trompette de la Mer
First Passion
Carone
Rocinant
Catootje
Scheepstype:

X 362
Optima 830
Maxi 777
Bavaria 37
Koopmans One Off
Feeling 32D
Hanse 342
Spirit 32
Grand Suprise
Boosman JB
X-35
Dufour 4800
Zilvermeeuw
First 30
Waarschip 725
Winner 950
Waarschip 900
X 332
J 109
Winner 950
Freedom 44
Waarschip 1/4 T
First 305
X-99
HR 352
Waarschip 1010
Waarschip 1220
J 109
Dufoer 35
v.d. Stadt 34
Etap 22
First 305
Sun 2000
vd Stadt 30
X 362
Spirit 32
GibSea 68
Waarschip 1/4 T
Island Packett 380
Scyth
Banner 41
Winner 950
Southerly 115 v3
Dehler 29
Najade 900 DL
Dehler 39
First Class 8
Etap 30i
J 105
Spitsgatsloep O.D.
Contrast 362
Impala 33
Hanse 371
Tahitiana
Rush Regate
Waarschip 900
Spirit 32
JOD 35
First 35
First 285
Carena 36
Contessa 32
Etap 22i
Rodes Ranger 29
Dehler 31
Stern 33
Bumerang 32
Comfortina 32
Fellowship 33
Dehler 34
Etap 30i
Bashford 36
Dufour 4800
Compromis 888
Victoire 1044
J 109
Contessa 32
Elan 31
Waarschip 725
First 31.7
C-Yacht 10.40
Offshore 34
van Wiele 11.10
Dufoer Arpege
First Class 8
Contention 33
Granada 27
Winner 950
Thuishaven:

Wemeldinge
Strand Horst
Huizen
Lelystad
Zutphen
Langweer
Monnickendam
Lemmer
IJmuiden
Bergen
Medemblik
Maarssen
Sneek
Den Helder
Sneek
Ketelhaven
Naarden
Scheveningen
Lelystad
Terhorne
Wormerveer
Huizen
Huizen
Lelystad
Naarden
Kats
Kats
Enkhuizen
IJmuiden
Ketelhaven
Ketelhaven
Huizen
Naarden
Ermelo
Hoorn
Durgendam
Eemnes
Amsterdam
IJmuiden
Kampen
Durgendam
Stellendam
Lelystad
Huizen
Muiderzand
Block van Kuffler
Huizen
Uitwellingerga
Muiderzand
Lauwersoog
Lelystad
Kampen
Workum
Akkrum
Vreeland
Blocq van Kuffler
Monnickendam
Hamble (UK)
Monnickendam
Almere-Haven
Kampen
Medemblik
Heerenveen
Medemblik
Muiderzand
Medemblik
Sneek
Baarn
Naarden
Lelystad
Harderwijk
Block van Kuffler
Muiden
Huizen
Enkhuizen
Scheveningen
Hoorn
Akersloot
Huizen
Lemmer
Lelystad
Harlingen
Zaandam
Muiderzand
Noordschans
Lelystad
Makkum
Workum

Klik voor uitvoerige informatie op de onderstaand logo.