200 mijls Solo 2003
 
1 oktober - 5 oktober

aantal deelnemers   


ingeschreven:        69

gestart:                   67

gefinished:             32

Een singlehanded prestatietocht met wedstrijdelement die zich afspeelt in een scenario van Markermeer, IJsselmeer, Waddenzee en de Noordzee met start en finish in Muiden.

 

Ingeschreven deelnemers:

Jaqueline van Amstel
Fred Avezaat
Frits Bartels
Han Beijersbergen
Nico Benink
Ad Beringen
Adriaan van Berkel
Bart Boosman
Eric ten Bos
Gerben Bos
Frits Brattinga
Henk van Breda
Jaap Broer
Albert Broshuis
Henk Bulthuis
Michel Capel
Kees Corts
Gilles van Delft
Henk Euverman
Matieu Geeratz
Dik Geurts
Jeroen Groenendijk
Arend Hansma
Erik Jan Hardonk
Paul Heijmerink
Theo Hin
Jaap Homan
Frans Hoving
Bauke Jager
Adrie Jansen
Rob Jaspers
Ruud Kapteyn
Gert Keizer
Hinse Koning
Klaas Kreuze
Gert Kuik
Kees Lampe
Jan Luyendijk
Otto Maitimu
Ed Megens
Guus Milani
Peter Mueller
Arie Nauta
Barend Peters
Arie Petrus
Hans Pietersma
Menko Poen
Kees Riemer
Kees Reijnierse
Henjo Ruiter
Clemens Sanders
Iddo Schenk
Wim Schreurs
Paul Schrier
Gerrit Schuur
Martin Selles
Jan Smink
Bart Smulders
Henk Steltenpool
Michiel Tasseron
Herman Tieman
Fokke v.d. Valk
Jos Valkering
Harm Veenstra
Gert Vink
Egbert van de Waal
Jon van de Weide
Eric Jan Wiebenga
Cees de Wit
Ids Witteveen
Bauke Yntema
Scheepsnaam:

Xinia
Wilfred
Easy Going
Anne Sophie
Brandaan
Skua 4
Mallemok
De Franschman
Dondersteen
Frequent Flyer
Lady A
Batavus
Di Vagi
Scheerling
ChilOut
Tumlare
Jean Dix
Lightning
Cygnus
Tricheur
Bandos
Swan of Tuonela
Sounens
Nescio
Ami Bai
Obelix
Almare
Iquana Iquana
Mira
Jade
Connector
Mango
Lotte
Tawhiri
Mon Ami
Denethof
Litle Sarah
Tam Tam
Content
Lupa Maris
Wigulida II
Cassiopeia
Scarlet
True Blue
Fighter
Francis
Laughing Gull II
Poespas
Baraka II
Cras fuctum est
Maran
Blue Ribbon
Mon Ami
Ellship
Myrlette
Kim
Nicky Deux
Bondi II
Little One
Passie
Nan
Douwe Dabbert
Magic
J. Leeuwerik
Gambiet
Fast Good
Silen Lucidity
Indra
Foetsie
Rocinant
Catootje
Scheepstype:

X 362
Wibo 830
Contest 40S
Bavaria 37
Kroes
Ohlson 29
Sabina 11.00
Boosman JB
Comfortina 32
FF 95
Maxi 999
van Breda 38
Waarschip 725
Winner 950
J 109
Freedom 35
First 305
Waarschip 1010
v.d. Stadt 34
Kelt 800
FF 110
Contessa 32
Contest 27
Etap 30
Elan 295
X 362
Spirit 32
Waarschip 1/4 T
Oceaan 25
Contest 33
Impact 37
IMX 38
Brise de Mer
Marieholm 26
Friendship 28
v.d. Stadt 34
Puffin 50
Sun Light 30
Contrast 362
Dehler 34
Impala 33
Vision 32
Grinde
Jaguar 22
Eygthene 24
Carena 36
Bries
Gib'sea 84 
Etap 26
Meridian
Dehler 31
Contest 30
Cormoran
Fellowship 33
Etap 30i
Dehler 36 DB
Dufour 4800
Compromis 888
First 305
Bavaria 32
Spirit 28
Dutch Dandy
Waarschip 725
Friendship 28
Pion
Waarschip 1010
Offshore 34
van Wiele 11.10
Scampi 30
Granada 27
Winner 950
Thuishaven:

Dintelsas
Strand Horst
Hindeloopen
Lelystad
Hasselt
Enkhuizen
Medemblik
Bergen
Amstelveen
Medemblik
Sneek
Blocq van Kuffler 
Sneek
Ketelhaven
Lelystad
Makkum
Huizen
Kats
Ketelhaven
Goes
Herkingen
Warmond
Leeuwarden
Lemmer
Naarden
Hoorn
Het Y
Amsterdam
Balk
Ossenzijl
Schokkerhaven
Muiden
Huizen
Balk
Huizen
Block van Kuffler
Lelystad
Huizen
Lelystad
Monnickendam
Kampen
Huizen
Warns
Naarden
Almere-Haven
Kampen
Naarden
Huizen
Ermelo
Medemblik
Huizen
Ewijksluis
De Kaag
Naarden
Harderwijk
Block van Kuffler
Muiden
Huizen
Spakenburg
Huizen
Block van Kuffler
Amsterdam
Akersloot
Ketelhaven
Almere-Haven
Workum
Harlingen
Zaandam
Baarn
Makkum
Workum

Klik voor uitvoerige informatie op de onderstaand logo.