200 mijls Solo 2001
 
3 oktober - 7 oktober

aantal deelnemers   


ingeschreven:       68

gestart:                   61

gefinished:             51

Een singlehanded prestatietocht met wedstrijdelement die zich afspeelt in een scenario van Markermeer, IJsselmeer, Waddenzee en de Noordzee met start en finish in Muiden.

 

Ingeschreven deelnemers:

Fred Avezaat
Piet Bakker
Jules Banffer
Frits Bartels
Han Beijersbergen
Ad Beringen
Adriaan van Berkel
Thom Bierenbroodspot
Roderik Bijlard
Bart Boosman
Gerben Bos
Henk van Breda
Bart van Breeschoten
Albert Broshuis
Michel Capel
Rodney Clark
Kees Corts
Ferdi Costerman Boodt
Joop Croonen
Danker Daamen
Johan Deur
Joep Dirkx
Dik Geurts
Hans de Greef
Jeroen Groenendijk
Daan Gunnink
Marcel de Haan
Paul Heijmerink
Ben Hoekendijk
Jaap Homan
Bauke Jager
Adrie Jansen
Gert Keizer
Bert Koppe
Klaas Kreuze
Gert Kuik
Kees Lampe
Jan Luyendijk
Ed Megens
Guus Milani
Arie Nauta
Dennis Oudkerk Pool
Richard Panhuijsen
Barend Peters
Arie Petrus
Hans Pietersma
Govert Ramselaar
Gert Reedijk
Kees Riemer
Peter van Rietschoten
Govert Riksen
Henjo Ruiter
Lex Sablerolles
Clemens Sanders
Peter van de Schaaf
Iddo Schenk
Gio Schouten
Wim Schreurs
Paul Schrier
Martin Selles
Jan Smeele
Bjorne Tazelaar
Herman Tieman
Harm Veenstra
Anjo Veerman
Jaap Verkerk
Gert Vink
Bert Jan v.d. Woude
Bauke Yntema
Scheepsnaam:

Wilfred
Balder
Storm
Easy Going
Anne Sophie
Skua 4
Mallemok
De Anders
Arcahambault Coco
De Franschman
Frequent Flyer
Batavus
Mary Bryant
Scheerling
Tumlare
Sundancer
Jean Dix
Redneck
Al Wattayah
Passion
Jo An
Razende Bol
Bandos
Zeeraaf
Swan of Tuonela
V v. Campen
Alfred J.
Rapaz
Shalom IV
Almare
Mira
Jade
Lotte
Bribon
Mon Ami
Denethof
Copain
Tam Tam
Lupa Maris
Wigulida II
Scarlet
Mirakel
Vega
True Blue
Fighter
Francis
Knackebod
Breeze
Poespas
Beaufort
Rubato
Cras fuctum est
Friske
Maran
Jonas
Janet
Airborne
Mon Ami
Ellship
Kim
Sybarite
Jambalaya
Nan
J. Leeuwerik
Aurum
Stella Filante
Gambiet
Binky Toy
Catootje
Scheepstype:

Wibo 830
Maxi 77
Snapdragon 747
Contest 40S
Bavaria 37
Ohlson 29
Sabina 11.00
Great Dane 12.70
Mini Transat
Boosman JB
FF 95
van Breda 38
Waarschip 660
Winner 950
Freedom 35
Dehler 31
First 305
Mini Transat
Halberg Rassy 352
Dragonfly (Trimaran)
Noordsvaarder
Waarschip 1/2 T
FF 110
Alpha 32
Contessa 32
Vancouver 32
Dufour 31
Etap 26i
Victoire 933
Spirit 32
Oceaan 25
Contest 33
Brise de Mer
Bavaria 37
Friendship 28
v.d. Stadt 34
Koopmans 39
Sun Light 30
Dehler 34
Impala 33
Grinde
Optima 106
Waarschip 1/4 T
Jaguar 22
Eygthene 24
Carena 36
Mariholm IF
Gib'sea 126
Gib'sea 84 
Ufo 27
Friendship 33
Meridian
First 31.7
Dehler 31
Waarschip 725
Jaguar 22
Freedom 44
Cormoran
Fellowship 33
Dehler 36 DB
Waarschip 1/4 T
J 24
Spirit 28
Friendship 28
Dehler 39 CWS
Comet 910
Pion
First 305
Winner 950
Thuishaven:

Strand Horst
Huizen
Huizen
Hindeloopen
Lelystad
Enkhuizen
Medemblik
Blocq van Kuffler
Huizen
Bergen
Medemblik
Blocq van Kuffler 
Naarden
Ketelhaven
Makkum
Huizen
Huizen
Medemblik
Naarden
Enkhuizen
Block van Kuffler
Lelystad
Herkingen
Harderwijk
Warmond
Ketelhaven
Lelystad
Naarden
Ketelhaven
Het Y
Balk
Ossenzijl
Huizen
Ermelo
Huizen
Block van Kuffler
Lelystad
Huizen
Monnickendam
Kampen
Warns
Edam
Amsterdam
Naarden
Almere-Haven
Kampen
Muiderzand
Ketelhaven
Huizen
Almere-Haven
Makkum
Medemblik
Huizen
Huizen
Medemblik
Ewijksluis
Marken
De Kaag
Naarden
Block van Kuffler
Medemblik
Muiden
Block van Kuffler
Ketelhaven
Amstelveen
Ketelhaven
Almere-Haven
Almere-Haven
Workum

Klik voor uitvoerige informatie op de onderstaand logo.