200 mijls Solo 2000
 
27 september - 1 oktober

aantal deelnemers   


ingeschreven:       55

gestart:                   48

gefinished:             32

Een singlehanded prestatietocht met wedstrijdelement die zich afspeelt in een scenario van Markermeer, IJsselmeer, Waddenzee en de Noordzee met start en finish in Muiden.


 

Ingeschreven deelnemers:

Fred Avezaat
Piet Bakker
Sander Bakker
Han Beijersbergen
Jack v.d. Berg
Ad Beringen
Adriaan van Berkel
Roderik Bijlard
Henk van Breda
Albert Broshuis
Michel Capel
Kees Corts
Ferdi Costerman Boodt
Joop Croonen
Danker Daamen
Dik Geurts
Jeroen Groenendijk
Marcel de Haan
Erik Jan Hardonk
Jaap Homan
Bauke Jager
Adrie Jansen
Rob Jaspers
Bart Kalksma
Gert Kuik
Jan Luyendijk
Ed Megens
Guus Milani
Ronald Nieuwenhuis
Henny van Ootmarssen
Dennis Oudkerk Pool
Richard Panhuijsen
Arie Petrus
Hans Pietersma
Gert Reedijk
Kees Riemer
Peter van Rietschoten
Govert Riksen
Henjo Ruiter
Clemens Sanders
Peter van de Schaaf
Wim Schreurs
Paul Schrier
Martin Selles
Jan Smeele
Bjorne Tazelaar
Herman Tieman
Fokke v.d. Valk
Harm Veenstra
Jaap Verkerk
Gert Vink
Harm Wijnstra
Cees de Wit
Bert Jan v.d. Woude
Bauke Yntema
Scheepsnaam:

Wilfred
Balder
X RAy 2
Anne Sophie
Romteskip
Skua 4
Mallemok
Arcahambault Coco
Batavus
Scheerling
Tumlare
Jean Dix
Redneck
Al Wattayah
Passion
Bandos
Swan of Tuonela
Alfred J.
Nescio
Almare
Mira
Jade
Connector
Old Buck
Denethor
Tam Tam
Lupa Maris
Wigulida II
Big Bubbles
Senta
Mirakel
Vega
Fighter
Francis
Breeze
Poespas
Beaufort
Rubato
Cras fuctum est
Maran
Jager
Mon Ami
Ellship
Kim
Sybarite
Jambalaya
Nan
Douwe Dabbert
Jonker Leeuwerik
Stella Filante
Gambiet
Excellent
Foetsie
Binky Toy
Catootje
Scheepstype:

Wibo 830
Maxi 77
Mini Transat
Bavaria 37
Westerly Solway 36
Ohlson 29
Sabina 11.00
Mini Transat
van Breda 38
Winner 950
Freedom 35
First 305
Mini Transat
Halberg Rassy 352
Dragonfly (Trimaran)
FF 110
Contessa 32
Dufour 31
Etap 30
Spirit 32
Oceaan 25
Contest 33
Impact 37
Gouwzee Snoopy
v.d. Stadt 34
Sun Light 30
Dehler 34
Impala 33
Kalik 30
Koopmans 36
Optima 106
Waarschip 1/4 T
Eygthene 24
Carena 36
Gib'sea 126
Gib'sea 84 
Ufo 27
Friendship 33
Meridian
Dehler 31
Waarschip 28
Cormoran
Fellowship 33
Dehler 36 DB
Waarschip 1/4 T
J 24
Spirit 28
Dutch Dandy
Friendship 28
Comet 910
Pion
Victoire 1044
Scampi 30
First 305
Winner 950
Thuishaven:

Strand Horst
Huizen
Vlieland
Lelystad
Heeg
Enkhuizen
Medemblik
Huizen
Blocq van Kuffler 
Ketelhaven
Makkum
Huizen
Medemblik
Naarden
Enkhuizen
Herkingen
Warmond
Lelystad
Lemmer
Het Y
Balk
Ossenzijl
Schokkerhaven
Amsterdam
Block van Kuffler
Huizen
Monnickendam
Kampen
Almere-Haven
Harlingen
Edam
Amsterdam
Almere-Haven
Kampen
Ketelhaven
Huizen
Almere-Haven
Makkum
Medemblik
Huizen
Medemblik
De Kaag
Naarden
Block van Kuffler
Medemblik
Muiden
Block van Kuffler
Amsterdam
Ketelhaven
Ketelhaven
Almere-Haven
Almere-Haven
Baarn
Almere-Haven
Workum

Klik voor uitvoerige informatie op de onderstaand logo.