200 mijls Solo 2004
 
29 september - 3 oktober

aantal deelnemers   


ingeschreven:        84

gestart:                   71

gefinished:             62

Een singlehanded prestatietocht met wedstrijdelement die zich afspeelt in een scenario van Markermeer, IJsselmeer, Waddenzee en de Noordzee met start en finish in Muiden.

Een singlehanded prestatietocht met wedstrijdelement die zich afspeelt in een scenario van Markermeer, IJsselmeer, Waddenzee en de Noordzee met start en finish in Muiden.

 

Ingeschreven deelnemers:

Fred Avezaat
Piet Bakker
Jurrien Baretta
Frits Bartels
Han Beijersbergen
Nico Benink
Onno Benink
Age v.d. Bles
Bart Boontje
Bart Boosman
Gerben Bos
Ron Bree
Jaap Broer
Albert Broshuis
Albert de Brouwer
Jan de Bruin
Henk Bulthuis
Bertus Buys
Hans Colenbrander
Kees Corts
Bert Jan van Delft
Gilles van Delft
Bart Desaunois
Peter v.d. Driesche
Henk Euverman
Dik Geurts
Jeroen Groenendijk
Erik Jan Hardonk
Paul Heijmerink
Theo Hin
Jaap Homan
Gert Hoogeveen
Frans Hoving
Jurgen Huizinga
Harry Immink
Rob Jaspers
Ruud Kapteyn
Fred Knitel
Ger Jan Kos
Jan Kees Lampe
Jan Luyendijk
Otto Maitimu
Ed Megens
Guus Milani
Peter Mueller
Arie Nauta
Paul Peggs
Barend Peters
Arie Petrus
Hans Pietersma
Rene Pluymert
Menko Poen
Kees Riemer
Andre Rijnbeek
Kees Reijnierse
Ruud Roos
Henjo Ruiter
Clemens Sanders
Peter v.d. Schaaf
Gio Schouten
Wim Schreurs
Paul Schrier
Gerrit Schuur
Martin Selles
Jan Smink
Bart Smulders
John v.d. Starre
Michiel Tasseron
Herman Tieman
Fokke v.d. Valk
Riaan van 't Veer
Anjo Veerman
Jaap Verkerk
Gert Vink
Pamela van der Vleuten
Harry Vogel
Marjan van de Vrie
Egbert van de Waal
Jon van de Weide
Eric Jan Wiebenga
Cees de Wit
Ids Witteveen
Bauke Yntema
Piet v.d. Zwaan
Scheepsnaam:

Sun Dance Kid
Jolly J
De Vrijheid
Easy Going
Anne Sophie
Brandaan
Exuperantia
Foddebosk
Tadoma
De Franschman
Frequent Flyer
Serenity
Di Vagi
Scheerling
't Waere Hout
EsXape
ChilOut
Sea Beryl
Hebbus
Jean Dix
Utopia
Lightning
J-Action
Vagebond
Cygnus
Bandos
Swan of Tuonela
Nescio
Funky Feet
Obelix
Almare
Vire
Iquana Iquana
Scylla
Banzare
Connector
Mango
Suntiki
Obsession
Litle Sarah
Tam Tam
Content
Lupa Maris
Wigulida II
Cassiopeia
Scarlet
Adopo
Layam
Adventure
Francis
Libel
Laughing Gull II
Poespas
On-Rust
Baraka II
Samiel
Cras fuctum est
Maran
Jager
Airborne
Mon Ami
Ellship
Myrlette
Kim
Nicky Deux
Bondi II
Happy
Passie
Nan
Douwe Dabbert
Piccolo
Aurum
Stalla Filante
Gambiet
Lady Blanche
Tzigane
Mathilde
Fast Good
Silen Lucidity
Indra
Foetsie
Rocinant
Catootje
Cygne
Scheepstype:

Optima 830
J 92
Etap 22
Contest 40S
Bavaria 37
Kroes
Koopmans One Off
Spirit 32
North Beach 24
Boosman JB
FF 95
First 30
Waarschip 725
Winner 950
Waarschip 900
X 332
J 109
Standfast 40
Waarschip 1/4 T
First 305
Waarschip 1220
Waarschip 1010
J 109
Dufour 35
v.d. Stadt 34
FF 110
Contessa 32
Etap 30
FF 65
X 362
Spirit 32
Bavaria 30
Waarschip 1/4 T
Scyth
Banner 41
Impact 37
IMX 38
Dehler 39
First Class 8
Puffin 50
Sun Light 30
Contrast 362
Dehler 34
Impala 33
Vision 32
Grinde
Feeling 850S
First 35
First 285
Carena 36
X 332
Bries
Gib'sea 84 
Etap 22i
Etap 26
Freedom 35
Meridian
Dehler 31
Stern 33
Freedom 44
Cormoran
Fellowship 33
Etap 30i
Dehler 36 DB
Dufour 4800
Compromis 888
Sun Fast 37
Bavaria 32
Spirit 28
Dutch Dandy
Mini Transat Coco
Dehler 39 CWS
Comet 910
Pion
Seamaster 925
Cayenne 42
Janneau Aquila
Waarschip 1010
Offshore 34
van Wiele 11.10
Scampi 30
Granada 27
Winner 950
Dehler 34
Thuishaven:

Strand Horst
Hindeloopen
Termunterzijl
Hindeloopen
Lelystad
Hasselt
Zutphen
Lemmer
Teroosterzijl
Bergen
Medemblik
Den Helder
Sneek
Ketelhaven
Naarden
Scheveningen
Lelystad
Scheveningen
Huizen
Huizen
Kats
Kats
Enkhuizen
IJmuiden
Ketelhaven
Herkingen
Warmond
Lemmer
Naarden
Hoorn
Het Y
Muiderzand
Amsterdam
Kampen
Durgendam
Schokkerhaven
Muiden
Block van Kuffler
Huizen
Lelystad
Huizen
Lelystad
Monnickendam
Kampen
Huizen
Warns
Hable (UK)
Monnickendam
Almere-Haven
Kampen
Lelystad
Naarden
Huizen
Heerenveen
Ermelo
Monnickendam
Medemblik
Huizen
Medemblik
Marken
De Kaag
Naarden
Harderwijk
Block van Kuffler
Muiden
Huizen
Scheveningen
Huizen
Block van Kuffler
Amsterdam
Lelystad
Amstelveen
Ketelhaven
Almere-Haven
Eindhoven
Block van Kuffler
Tilburg
Workum
Harlingen
Zaandam
Baarn
Makkum
Workum
Lelystad

Klik voor uitvoerige informatie op de onderstaand logo.